Napęd P1 automatyczny na 2 osie jak mover

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 6 499,00 zł 6499.00
Cena netto: 5 283,74 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: KL06579

Napęd P1 automatyczny na 2 osie jak mover - Opis produktu

Napęd P1 automatyczny na 2 osie jak mover

Napęd do przyczep wysokiej mocy z unikalnym wyświetlaczem LCD na pilocie oraz rewolucyjnym systemem LIS. Bazując na ogromnym doświadczeniu Pametu w zakresie projektowania i obróbki, napęd do przyczep P1 to urządzenie, na które składa się sprawdzona przez lata mechaniczna konstrukcja oraz najnowocześniejsze sterowanie elektroniczne. P1 to pierwszy napęd do przyczep oferujący wyświetlacz LCD na pilocie zdalnego sterowania, który informuje o stanie całego systemu. Dotyczy to również naszego rewolucyjnego systemu Informacji o Chwilowej Mocy (LIS), który na bieżąco wyświetla status obciążenia napędu, a niezakłócone działanie pilota możliwe jest dzięki łatwemu doładowywaniu przez gniazdo USB. Wbudowana latarka LED oraz termometr to dodatki, które przydać się mogą w wielu sytuacjach.

Dane techniczne

Pełna automatyka
Waga max przyczepy: 2450 kg
Dopuszczalne wzniesienie przy 2450 kg: 15%, 3000 kg: 10%
funkcja Turbo: tak
Docisk rolek: Elektryczny
Max pobór prądu: 150A
Pobór na czuwaniu: <20mA
Prędkość: ok. 13cm/s
System ARP: tak
Waga: 34kg
Klasa szczelności: IP55

Funkcja turbo

Mamy przyjemność poinformować, że teraz wszystkie modele P1 Mover wyposażone są w nową, unikalną funkcję Turbo. Najmocniejszy mover na rynku (zwycięzca testu KCK) stał się jeszcze silniejszy. Zmodyfikowany układ sterowania (wzmocnione komponenty elektroniczne i zoptymalizowane oprogramowanie), pozwala osiągnąć 20% wzrost mocy, przez co Twoja przyczepa pokona dotychczas niepokonane przeszkody. Pomimo ograniczenia czasowego (boost Turbo trwa przez sumaryczne 10s, po czym następuje jego ponowne ładowanie. W czasie ładowania dostępna jest standardowa moc P1, a system schładza się, aby po 100s funkcja Turbo była znów gotowa do użycia). Ta wyjątkowa moc sprawia, że P1 mover po raz kolejny podnosi poprzeczkę wydajności w kategorii moverów 2-silnikowych. P1 Mover poradzi sobie teraz z jeszcze większymi przyczepami, które do tej pory wymagały montażu 2 moverów (układ quad: 4-silnikowy), co zwiększało wagę i cenę systemu 2-krotnie.

Unikalny pilot sterowania

P1 Mover sterowany jest zdalnie za pomocą zaawansowanego pilota. Wyróżnia się przede wszystkim czytelnym i podświetlanym wyświetlaczem LCD, który informuje użytkownika m.in. o:

– bieżącym obciążeniu systemu (w %)
–aktywności funkcji Turbo
–stanie akumulatora głównego
– przeciążeniu systemu
– aktywności systemu automatycznego cofania rolek (funkcja nieaktywna w modelach M/MTA)
–zewnętrznej temperaturze

Do tego jest duża szansa na to, ze komunikaty wyświetlane będą w Twoim ojczystym języku!
(wybór spośród polskiego, angielskiego, duńskiego, niemieckiego, francuskiego i włoskiego). Nasze piloty wyposażone są w baterie – akumulatorki, i mogą być ładowane z każdej standardowej ładowarki USB.

Zwycięzca testu KCK

P1 Mover jest zwycięzcą prestiżowego testu moverów, przeprowadzonego przez magazyn KCK w Holandii. W testach uczestniczyło 15 konkurencyjnych moverów, zamontowanych do identycznych przyczep kempingowych. Wszystkie poddane były szeregowi testów, wliczając podjazd pod góre, jazdę w błocie, jazdę w piasku i żwirze, jazdę po mokrej trawie. Nie spoczywając na laurach, P1 poddany został od tego czasu kilku modyfikacjom zwiększających moc (dodana funkcja Turbo), bezpieczeństwo (nowe samohamowne silniki napędowe), czy poszerzających możliwe zastosowania (wodoszczelna wersja nierdzewna).

czas oczekiwania ok 4 dni robocze

art.nr. KL06579

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl