Wentylacja bez chemii SOG2 do toalet C2/C3/C4

Dostępność: mała ilość
Wysyłka w: 24 godziny
Cena: 580,00 zł 580.00
Cena netto: 471,54 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: -
Kod produktu: 301/017

Wentylacja bez chemii SOG2 do toalet C2/C3/C4 - Opis produktu

Wentylacja bez chemii SOG2 do toalet C2/C3/C4

System wentylacji toalety SOG II zasilany na 12V to system odpowietrzania toalety - usuwania gazów tworzących się w zbiorniku na fekalia, działający bez niepotrzebnej woni lub chemii. Bezproblemowo montowany w każdej przyczepie lub kamperze, ledwie słyszalny, dzięki pracy z wysokowydajnym, specjalnie opracowanym systemem odpowietrzenia. Włącza się on tylko podczas korzystania z toalety, co skutkuje czemu zmniejszonym zużycie prądu.
Po otwarciu toalety wentylator systemu SOG II automatycznie się uruchamia i wytwarza taki obieg powietrza skierowany do środka kasety, co powoduje niwelowanie przykrych zapachów i zapewnia komfort użytkownikom.
System pracuje nawet, gdy wentylator nie jest uruchomiony, specjalną kasetę filtrującą ze sproszkowanym węglem. Ponieważ węgiel jest jak na razie najlepszym medium filtrującym, oczyszcza on kasetę na fekalia z metanu i amoniaku wydalając gazy na zewnątrz. Bez używania drogiej i niepotrzebnej chemii, sprawia, że kaseta naturalnie "oddycha", ale nie musisz obawiać się o nieprzyjemny zapach, ponieważ zastosowany filtr niweluje go.
Kolejną zaletą systemu SOG II jest to, że nie musimy używać drogich rozkładających się papierów toaletowych. SOG II sprawia, że każdy tradycyjny papier rozkłada się do formy grudek w ciągu 3-4 godzin, a całkowicie rozkłada się w maksymalnie 6.
SOG II, typ A przeznaczony jest do toalet Thetford C2/C3/C4
Jeśli posiadasz inną toaletę i jesteś zainteresowany urządzeniem to skontaktuj się z nami!

art.nr. 301/017

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl