Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się

Bojler ogrzewanie gazowe Truma Combi 4 CP Plus piecyk

Dostępność: brak towaru- dostępny na zamówienie e-mailowe
Cena: 9 500,00 zł 9500.00
Cena netto: 7 723,58 zł
ilość szt.
dodaj do przechowalni
Ocena: 0
Producent: Truma
Kod produktu: 309/586

Bojler ogrzewanie gazowe Truma Combi 4 CP Plus piecyk - Opis produktu

Bojler ogrzewanie gazowe Truma Combi 4 CP Plus piecyk

Kompaktowe, wydajne, niezawodne – to jest przepis na sukces ogrzewania Truma Combi. Ten system kombinuje w udany sposób funkcję ogrzewania i przygotowania ciepłej wody w jednym urządzeniu i jest od wielu lat najbardziej rozpowszechnionym ogrzewaniem w kamperach. Truma wprowadza teraz na rynek nową generację urządzeń Combi: ogrzewanie Truma Combi CP plus z cyfrowym elementem obsługi wyposażonym w wyświetlacz LCD. To ogrzewanie oferuje wyraźnie większy komfort obsługi i liczne nowe funkcje zapewniające indywidualny przyjemny klimat pomieszczenia. Centralną rolę odgrywa przy tym nowy wyświetlacz. Dzięki centralnej gałce sterowania umożliwia intuicyjną obsługę urządzenia, można nawigować w menu i wybierać ustawienia. Systemy tego rodzaju są znaną technologią stosowaną w samochodach np. do sterowania systemami nawigacyjnymi - wyjaśnia Nadja Hazzam, menedżer ds. produktów firmy Truma. – Przy projektowaniu tego nowego wyświetlacza współpracowaliśmy z doświadczonymi użytkownikami i przywiązaliśmy dużą wagę do dobrej czytelności, dużych cyfr i symboli oraz indywidualnie ustawianej jasności.

precyzyjna regulacja przyjemnej temperatury:

Urządzenie jest wyposażone w bardzo pomocne nowe funkcje: Możliwa jest precyzyjna regulacja wymaganej temperatury pomieszczenia – w krokach co 1°C. - Zamiast ustawienia ogrzewania na 3 stopniu, co odpowiadało temperaturze ok. 22°C, można ustawić teraz na elemencie obsługi całkiem dokładnie 22°C. Dalszym plusem jest możliwość kalibracji czujnika temperatury ogrzewania przy pomocy elementu obsługi i ustawienia jeszcze bardziej dokładnej wymaganej przyjemnej temperatury. Zależnie od miejsca instalacji czujnik temperatury może mierzyć wewnątrz pojazdu inną temperaturę – na przykład o kilka stopni niższą. Tę różnicę można w prosty sposób wyrównać i ustawić klimat pomieszczenia odpowiednio do własnych życzeń lub wielkości pojazdu - mówi pani Nadja Hazzam.

indywidualne ustawienie wydajności dmuchawy:

Więcej komfortu i wygody zupełnie według własnych życzeń – pozwala na to nowa, indywidualnie ustawiana wydajność urządzenia Truma Combi CP plus. Klient może wybrać na wyświetlaczu stopnie Eco, High, Boost i funkcję obiegową Vent. W ten sposób możliwa jest cicha, energooszczędna lub wydajna eksploatacja ogrzewania. Szczególnie funkcja Boost zapewnia o 15% szybsze ogrzanie pomieszczenia i osiągnięcie przyjemnej, ciepłej temperatury w krótkim czasie.

gorąca woda – szybciej gotowa i dłużej do dyspozycji:

Podwójna korzyść: Funkcja Boost jest do dyspozycji także w podgrzewaczu wody. Ta funkcja umożliwia szybkie, celowe podgrzanie wody. W tym wypadku w pierwszej kolejności przez 40 minut jest podgrzewana woda. Następnie temperatura wody jest podtrzymywana na wysokim poziomie dla dwóch dodatkowych cykli podgrzewania. Oznacza to, że zagwarantowane jest dłuższe korzystanie z prysznica i krótsze czekanie.

zegar sterujący - wszystkie funkcje są programowalne:

Wszystkie funkcje komfortowe można ustawić w prosty sposób i wygodnie dzięki nowemu zegarowi sterującemu. W ten sposób można na przykład zaprogramować nocne obniżenie temperatury lub włączenie funkcji boost do podgrzania wody godzinę przed wstaniem. Dzięki temu można ustawić perfekcyjną temperaturę na noc i zapewnić natychmiastową ciepłą wodę na poranny prysznic – wyjaśnia pani Hazzam. Nowe ogrzewania Truma posiada poza tym dalsze atuty: Zastosowanie wyświetlacza LCD pozwala na uproszczoną diagnozę błędów. Zamiast kodów błyskowych wyświetlane są kody usterek ogrzewania składające się z liter i cyfr, co ułatwia usuwanie usterek. Ale to nie wszystko: Przy pomocy tego wyświetlacza mogą być sterowane także urządzenia klimatyzacyjne Truma Aventa i Saphir. - W ten sposób łączymy wszystkie funkcje ogrzewania i chłodzenia urządzeń Truma w jednym centralnym elemencie obsługi – powiedziała pani Hazzam. Podsumowując można stwierdzić, że jest to bardzo udany zestaw systemowy na rzecz większego komfortu, indywidualności i przyjemności w samochodzie rekreacyjnym. Nowe urządzenie Truma Combi CP plus jest do dyspozycji jako ogrzewanie zasilane gazem (Combi 4 i 6), ogrzewanie gazowo/elektryczne (Combi 4 E i 6 E) oraz system zasilany olejem napędowym. Obok ogrzewania Combi D 6 istnieje teraz po raz pierwszy wersja z elektrycznym prętem grzewczym, umożliwiająca zasilanie ogrzewania olejem napędowym wzgl. elektrycznie lub w trybie mieszanym.

zakres dostawy:

Bojler Truma Combi 4 (bez układu spalinowego i zestawu wodnego) w komplecie z termostatem pokojowym, regulatorem CP Plus iNet, gotowym kablem 6 m oraz elementami mocującymi.

do zamówienia osobno:

Zestaw wodny (składa się z FrostControl i przyłączy kolankowych) - opcjonalny zestaw wodny FC TB (podłączenie choinkowe) do podłączenia do elastycznych węży wodnych ø 10 mm lub zestaw wodny FC JG (John Guest) do podłączenia do stałego ø 12 mm. Oraz odprowadzenie spalin - np. zestaw kominowy ścienny kompletny z rurą wydechową 1,1 m, rurą zasilającą 1 m i zaciskami.

dane techniczne:

oferowany model: Truma Combi 4 CP Plus,
moc grzewcza: 2000W / 4000 W,
zasilanie: gaz płynny (propan/butan),
ciśnienie robocze gazu: 30 mbar,
pojemność zbiornika na wodę: 10 l,
wydajność: ok. 98%,
ciśnienie wody maksymalne: 2,8 bar,
czas nagrzewania wody (podgrzewanie wody) (od około 15°C do około 60°C): 23 minuty,
czas nagrzewania wody (podgrzewanie wody i ogrzewanie) (od około 15°C do około 60°C): 80 minut,
zużycie energii elektrycznej na ogrzewanie i ciepłą wodę: 12 V: krótkotrwałe maksymalnie 6,5 A (średnio około 1,2 A),
zużycie gazu: 160 - 335 g/h,
wymiary (długość x szerokość x wysokość): 510 × 450 × 300 mm,
waga: 14,4 kg,
producent: Truma.

art.nr. 309/586

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl