×
Kategorie
Filtrowanie
Cena
-
Marka

Brodziki / Umywalki

Filters
Filtrowanie
Pokazano 1-12 z 15 pozycji

Umywalka i brodzik do kampera

Brodzik prysznicowy do kampera pozwala na zachowanie higieny podczas pobytu w okolicy bez dostępu do bieżącej wody. To także duże ułatwienie podczas długich podróży, kiedy chcesz spłukać z siebie zmęczenie po wielu godzinach spędzonych za kierownicą. Sklep Turismus oferuje szeroki wybór akcesoriów przydatnych do utrzymania czystości – brodziki, umywalki i gotowe zestawy. Wybierz wytrzymały brodzik do kampera, aby wziąć prysznic oraz umywalki przydatne do wykorzystania na co dzień, kiedy potrzebujesz opłukać dłonie lub się ogolić.

Funkcjonalny brodzik do kampera na każdą podróż

Nasze brodziki idealnie nadają się do zastosowania w przyczepie kempingowej lub kamperze. Niewielkie wymiary 60 x 60 cm sprawiają, że nie zajmuje on dużo miejsca, pozwalając w pełni wykorzystać dostępną przestrzeń. Pozwala zadbać o higienę osobistą, co zwykle podczas wyjazdów terenowych stanowi nie lada wyzwanie.

W naszej ofercie znajdziesz specjalnie wybrany mały brodzik do kampera wyposażony w wysoki kołnierz, zapobiegający rozlewaniu się wody przy każdej kąpieli. Dopasujesz do niego wiele odpływów z naszej oferty, w tym typowy ¾ cala prosty i kątowy oraz inne dostępne w ofercie Turismus. Wykonany z wytrzymałego tworzywa sztucznego ABS jest odporny na przypadkowe uderzenia. Mogą z niego korzystać nawet osoby o znacznej masie ciała.

Zaadaptuj kampera dzięki naszym brodzikom i spraw, aby zawsze można było z niego wygodnie korzystać.

Wybierz umywalkę idealną w podróży

Brodzik do kampera to nie wszystko, co możemy Ci zaoferować. Znajdziesz u nas bogatą ofertę umywalek, które łatwo dopasujesz do swojego modelu przyczepy. Wybieraj spośród modeli wykonanych z twardej stali oraz wytrzymałego na uszkodzenia tworzywa sztucznego (polistyrenu). W sklepie Turismus dbamy o to, aby asortyment produktów dostępnych od ręki był jak największy. Dlatego sprzedajemy umywalki:

  • rogowe z przedłużeniem na lewo lub prawo, np. na umyte naczynia, które potrzebują wyschnąć;
  • umywalki w rozmiarze mini, zapewniające maksimum pomocy przy minimalnych gabarytach;
  • umywalki składane, które po złożeniu praktycznie nie zajmują miejsca – po umyciu rąk woda pozostaje w umywalce i trafia do odpływu po zamknięciu umywalki;
  • umywalki okrągłe i trójkątne.

Jeśli szukasz naprawdę rozbudowanego modelu, znajdziesz u nas także składaną umywalkę wyposażoną w półki i lusterko, z którą przeniesiesz na wyjazd wszystkie przyzwyczajenia wyniesione z domu. Idealnie rozstawione kosmetyki, makijaż i zestaw do golenia pod ręką? Czemu nie!

Dla osób, które chcą raz na zawsze rozwiązać problem z dostępem do wody w kamperze mamy też gotowe zestawy składające się z:

  • umywalki wraz z płytą;
  • wylewki/kranu;
  • pompki z wężem odpływowym;
  • nakrętki na zbiornik;
  • wtyczki zasilającej.

To typowe rozwiązanie „All-In-One” stanowiące odpowiedź na bolączki turystów. Znajdziesz u nas wyłącznie produkty rozpoznawalnych producentów – Comet, L. Risse czy Reimo. Nie stosujemy półśrodków i tanich części, które za chwilę i tak musiałbyś wymienić, ponieważ doskonale zdajemy sobie sprawę, że podczas wyprawy kamperem nikt nie ma na to czasu. Produktu, które u nas znajdziesz po prostu działają.

Umyj wygodnie dłonie, twarz i zęby, korzystając z naszych umywalek. Nieważne, w jak odludnej okolicy przebywasz, nie musisz rezygnować ze zdrowych i higienicznych nawyków.

Wybierz brodzik i umywalkę do kampera lub przyczepy w sklepie Turismus

Z naszym wyposażeniem zadbasz o higienę niezależnie od tego na jak długą wyprawę się udajesz. Skorzystaj z komfortu do jakiego jesteś przyzwyczajony również na wyjeździe. To duże ułatwienie, ponieważ pasażerowie nie są uzależnieni od dostępu do łaźni i toalety na polu kempingowym. Mogą też zatrzymać się w miejscu, gdzie takiej infrastruktury po prostu nie ma i nadal mają dostęp do bieżącej wody.