×

Panel kontrolny SLA-PK do systemu ładowania SLA

Producent: C-System
Kod produktu: CSYSTEMSLAPK
248,00 zł
Brutto

201.63 netto

z 1 szt.
Ostatnie sztuki w magazynie

wsparcie klienta
na każdym etapie zamówienia

szybka dostawa
zamówienie do godziny 13 wysyłamy tego samego dnia

darmowy zwrot
do 20 dni, zwrot środków w ciągu 24h od otrzymania zwrotu

Panel kontrolny SLA-PK do systemu ładowania SLA

Panel kontrolny służy do pomiaru napięcia w samochodach wyposażonych w dwa akumulatory - główny i dodatkowy. Może pracować samodzielnie lub współpracować z systemem ładowania dodatkowego akumulatora z serii SLA. Przy współpracy z układem SLA umożliwi kontrolowanie jego pracy i ręczne sterowanie.

Panel kontrolny wyposażony jest w wyświetlacz, na którym pokazywane jest aktualne napięcie akumulatora. Wyłącznik górny służy do przełączania wyświetlanego napięcia na poszczególnych akumulatorach. Pozycja środkowa wyłącza panel kontrolny.

Wyłącznik dolny jest aktywny tylko jeśli urządzenie współpracuje z systemem ładowania dodatkowego akumulatora z serii SLA. Służy do przełączania pomiędzy połączeniem na stałe obu akumulatorów (pozycja „połącz/link”), a pracą automatyczną układu SLA (pozycja „auto”). Praca automatyczna powoduje ładowanie dodatkowego akumulatora podczas pracy silnika samochodu i nie dopuszcza do rozładowania głównego akumulatora podczas postoju. Pozycja „połącz/link” służy do przepływu prądu pomiędzy akumulatorami. Funkcja ta ma zastosowane jeśli chcemy korzystać z energii zgromadzonej w głównym akumulatorze po rozładowaniu dodatkowego. Można również z niej korzystać jeśli chcemy wspomagać zasilanie urządzeń o szczególnie dużym poborze prądu (np. wyciągarki) lub rozruchu silnika.

cechy produktu:

napięcie: 12V lub 24V,
zakres pomiaru: 7V - 35V (+/- 2%),
pobór prądu podczas pracy: 0,03 A maks,
pobór prądu podczas spoczynku: 0,00 A,
wymiary (wys x szer x dł): 34 x 51 x 70 mm,
temp. pracy: -10 - 50 st C,
producent: C-System.

art.nr. CSYSTEMSLAPK

Za zakupy powyżej 100zł dostawa GRATIS!