×

Kliny najazdowe LEVEL UP 2 szt. z Chock Level podkładkami i pokrowcem

Producent: Fiamma
Kod produktu: 225320
264,00 zł
Brutto

214.63 netto

z 1 szt.
Ostatnie sztuki w magazynie

wsparcie klienta
na każdym etapie zamówienia

szybka dostawa
zamówienie do godziny 13 wysyłamy tego samego dnia

darmowy zwrot
do 20 dni, zwrot środków w ciągu 24h od otrzymania zwrotu

Kliny najazdowe LEVEL UP 2 szt. z Chock Level podkładkami Anti-Slip i pokrowcem Fiamma

7-częściowy zestaw do poziomowania renomowanej firmy Fiamma, składający się z 2 klinów poziomujących Fiamma Level Up, 2 klinów Fiamma Chock Level, 2 płytek antypoślizgowych Fiamma Anti-Slip i 1 oryginalnej torby na kliny.

Opis klinów Fiamma Level Up:

Nowa i rozszerzona, jak również wzmocniona wersja znanego "Level Up". Niezwykle wytrzymały system poziomujący z podwójną podkładką pośrodku, co zapewnia jeszcze większy udźwig i stabilność. Waga tylko 1,5 kg na sztukę. Prosty w obsłudze, gdyż wystarczy po prostu podjechać pojazdem w górę i w ten sposób szybko i łatwo wyrównać jego ustawienie. Solidny, wykonany z polietylenu HD, odporny na działanie promieniowania UV. Kliny są antypoślizgowe. Posiadają potrójny najazd (4 cm / 7 cm / 10 cm). Maksymalne obciążenie na oś to 5 ton. Wymiary klina to  57 x 20 x 13 cm.

Opis klinów Fiamma Chock Level:

Kliny służą do zablokowania kół przy dłuższym postoju. Kliny można również wykorzystać jako dodatek zabezpieczający, do większych klinów Fiamma Level Up. Wykonane z polietylenu HD, odporne na działanie promieniowania UV. Wymiary klina to  8,5 x 11 x 14 cm.

Opis płytek antypoślizgowych Fiamma Anti-Slip:

Płytki przeznaczone są do wyrównania podłoża, podczas najazdu na kliny. Wykonane są z lekkiego polietylenu odpornego na promieniowanie UV oraz łatwe w czyszczeniu. Wymiary podkładki to 15,5 x 10 x 0,4 cm.

Opis torby na kliny Fiamma:


Oryginalna, czarno- szara, torba Level Bag na kliny marki Fiamma. Torba idealnie nadaje się do zestawu klinów Fiamma Level Up. Torba wykonana jest z poliestru. Wymiary podstawy torby: 24,5 cm x 18,5 cm. Wysokość torby po zamknięciu: 65 cm.

podsumowanie:


zestaw 7 częściowi: 2 x kliny Level Up, 2 x kliny Level Chock, 2 x płytka Anti-Slip, 1 x torba na kliny Fiamma.
producent: Fiamma.

art.nr. 225320

Za zakupy powyżej 100zł dostawa GRATIS!