×

Zacieniacz boczny ścianka Sun Blocker rozmiar L do markiz Thule Fiamma szary

Producent: Damati
Kod produktu: BOCZNYSZARYL
479,00 zł
Brutto

389.43 netto

z 1 szt.
Ostatnie sztuki w magazynie

wsparcie klienta
na każdym etapie zamówienia

szybka dostawa
zamówienie do godziny 13 wysyłamy tego samego dnia

darmowy zwrot
do 20 dni, zwrot środków w ciągu 24h od otrzymania zwrotu

Zacieniacz boczny ścianka Sun Blocker rozmiar L do markiz Thule Fiamma szary

Wysokiej jakości zacieniacz boczny, polskiej produkcji, idealnie nadaje się do zastosowania w markizach marki Thule oraz Fiamma. Sun Blocker nie tylko zapewnia dodatkową prywatność pod markizą, ale także chroni przed słońcem, wiatrem i ciekawskimi spojrzeniami sąsiadów. Zacieniacz jest łatwy w montażu. Aby zamontować go do markizy należy dokupić odpowiedni rafter (do markizy Thule 5200 np. art.nr. 89742 z naszej oferty). Sun Blocker posiada specjalny tunel (widoczny jest na ostatnim zdjęciu). Zacieniacz wystarczy wsunąć przez rafter a następnie naciągnąć materiał załączonymi do zestawu gumkami naciągowymi. Osłona przeciwsłoneczna składa się z szarej siatki oraz wodoodpornej tkaniny Kodura. Całość pakowana jest w porządny pokrowiec z logo naszej firmy Turismus.

specyfikacja materiału zacieniacza:

a) Tkanina:

Tkanina wodoodporna kodura PVC o gramaturze 360g/m2, o gładkiej strukturze, powlekana jednostronnie PVC (polichlorkiem vinylu) w kolorze szarym. Tkanina charakteryzuje się sztywnością oraz bardzo dużą wytrzymałością na przetarcia, otarcia i rozciąganie. Jest szczelnie zabezpieczona od lewej strony powleczeniem PVC w kolorze tkaniny.
 
b) Siatka:

Profesjonalna siatka z włókna szklanego do produkcji moskitier w kolorze szarym. Włókna szklane z których wykonana jest siatka są bardzo wytrzymałe, a powłoka PVC powoduje, że całość jest odporna na załamania. Po złożeniu jej w "kostkę" i rozłożeniu na siatce nie pozostają żadne trwałe odkształcenia. Posiada ona włókna o poczwórnej grubości, dzięki czemu nie pruje się i bardzo trudno ją rozerwać. Powłoka odporna na promieniowanie UV. Gęstość oczek: 1054 oczek na 25cm2 (prawdopodobnie najgęstsza w Polsce), gramatura: 110g/m2.

cechy produktu:

zacieniacz o długości: 240 cm (standardowo pasuje do markiz o wysuwie 250 cm),
rozmiar L czyli wysokość zacieniacza (na takiej wysokości od ziemi powinna wisieć markiza): 260 cm,
idealnie nadaje się do markiz Thule oraz Fiamma,
kolor: szary,
w zestawie z pokrowcem oraz gumami do mocowania o długości 200mm i średnicy kulki ⌀25mm (w zestawie nie ma szpilek do montażu),
zacieniacz boczny świetnie komponuje się z wersjami na przód markizy dostępnymi naszej ofercie!
produkt Made in Poland bardzo dobrej jakości!
producent: Damati.

UWAGA: Do montażu zacieniacza bocznego konieczny jest rafter do markizy (nie jest w zestawie z zacieniaczem). Rafter należy dokupić zgodnie z typem markizy. Np. do standardowych markiz Thule 5200 posiadamy w ofercie rafter art.nr. 89742.

UWAGA: Zacieniacz pasuje zarówno na prawą jak i lewą stronę. Na prawej stronie wygląda lepiej (wówczas logo firmy jest widoczne na zewnątrz, oraz mniej widoczne są obszycia).

art.nr. BOCZNYSZARYL

Za zakupy powyżej 100zł dostawa GRATIS!

DAMATI Marzena Liszewska
Brzozowa 41
32-600, Brzezinka
Polska
Tel. 507 155 815