×

Napęd P1 Aqua na 1 oś jak mover Wodoszczelny Łódź

Producent: P1
Kod produktu: P1-S
11 500,00 zł
Brutto

9349.59 netto

z 1 szt.
Ostatnie sztuki w magazynie

wsparcie klienta
na każdym etapie zamówienia

dostawa
zamówienie wysyłamy w terminie 7 dni roboczych

darmowy zwrot
do 20 dni, zwrot środków w ciągu 24h od otrzymania zwrotu

Napęd P1 Aqua na 1 oś automatyczny jak mover Wodoszczelny do łodzi

Bazując na zwycięskim (test KCK) modelu Automatic, firma P1 stworzyła jedyny w swoim rodzaju wodoszczelny napęd P1 Mover (model S i STA). Wykonany głównie ze stali nierdzewnej, każdy zestaw poddawany jest specjalnemu procesowi uszczelniania i testowania na przecieki przy ciśnieniu 2m słupa wody (2MPa). Otwiera to całkowicie nowe zastosowania, wliczając przyczepy do wodowania łodzi, przyczepy rolnicze (pracujące w ciężkich warunkach powodujących korozje) itd. Model S (STA) jest naszym okrętem flagowym, gotowym do pracy w najcięższych warunkach.

Napęd do przyczep wysokiej mocy z unikalnym wyświetlaczem LCD na pilocie oraz rewolucyjnym systemem LIS. Bazując na ogromnym doświadczeniu Pametu w zakresie projektowania i obróbki, napęd do przyczep P1 to urządzenie, na które składa się sprawdzona przez lata mechaniczna konstrukcja oraz najnowocześniejsze sterowanie elektroniczne. P1 to pierwszy napęd do przyczep oferujący wyświetlacz LCD na pilocie zdalnego sterowania, który informuje o stanie całego systemu. Dotyczy to również naszego rewolucyjnego systemu Informacji o Chwilowej Mocy (LIS), który na bieżąco wyświetla status obciążenia napędu, a niezakłócone działanie pilota możliwe jest dzięki łatwemu doładowywaniu przez gniazdo USB. Wbudowana latarka LED oraz termometr to dodatki, które przydać się mogą w wielu sytuacjach.

dane techniczne:

najwyższy model,
nierdzewny i wodoszczelny,
waga max przyczepy: 2450 kg,
dopuszczalne wzniesienie przy 2450 kg: 15%,
funkcja Turbo: tak,
docisk rolek: elektryczny,
pobór na czuwaniu: <20mA,
prędkość: ok. 13cm/s,
system ARP: tak,
waga: 34kg,
klasa szczelności: IP67.

funkcja turbo:

Mamy przyjemność poinformować, że teraz wszystkie modele P1 Mover wyposażone są w nową, unikalną funkcję Turbo. Najmocniejszy mover na rynku (zwycięzca testu KCK) stał się jeszcze silniejszy. Zmodyfikowany układ sterowania (wzmocnione komponenty elektroniczne i zoptymalizowane oprogramowanie), pozwala osiągnąć 20% wzrost mocy, przez co Twoja przyczepa pokona dotychczas niepokonane przeszkody. Pomimo ograniczenia czasowego (boost Turbo trwa przez sumaryczne 10s, po czym następuje jego ponowne ładowanie. W czasie ładowania dostępna jest standardowa moc P1, a system schładza się, aby po 100s funkcja Turbo była znów gotowa do użycia). Ta wyjątkowa moc sprawia, że P1 mover po raz kolejny podnosi poprzeczkę wydajności w kategorii moverów 2-silnikowych. P1 Mover poradzi sobie teraz z jeszcze większymi przyczepami, które do tej pory wymagały montażu 2 moverów (układ quad: 4-silnikowy), co zwiększało wagę i cenę systemu 2-krotnie.

unikalny pilot sterowania:

P1 Mover sterowany jest zdalnie za pomocą zaawansowanego pilota. Wyróżnia się przede wszystkim czytelnym i podświetlanym wyświetlaczem LCD, który informuje użytkownika m.in. o:

bieżącym obciążeniu systemu (w %),
aktywności funkcji Turbo,
stanie akumulatora głównego,
przeciążeniu systemu,
aktywności systemu automatycznego cofania rolek (funkcja nieaktywna w modelach M/MTA),
zewnętrznej temperaturze.

Do tego jest duża szansa na to, ze komunikaty wyświetlane będą w Twoim ojczystym języku! (wybór spośród polskiego, angielskiego, duńskiego, niemieckiego, francuskiego i włoskiego). Nasze piloty wyposażone są w baterie– akumulatorki, i mogą być ładowane z każdej standardowej ładowarki USB.

zwycięzca testu KCK:


P1 Mover jest zwycięzcą prestiżowego testu moverów, przeprowadzonego przez magazyn KCK w Holandii. W testach uczestniczyło 15 konkurencyjnych moverów, zamontowanych do identycznych przyczep kempingowych. Wszystkie poddane były szeregowi testów, wliczając podjazd pod górę, jazdę w błocie, jazdę w piasku i żwirze, jazdę po mokrej trawie. Nie spoczywając na laurach, P1 poddany został od tego czasu kilku modyfikacjom zwiększających moc (dodana funkcja Turbo), bezpieczeństwo (nowe samohamowne silniki napędowe), czy poszerzających możliwe zastosowania (wodoszczelna wersja nierdzewna).

czas oczekiwania ok 30 dni roboczych ze względu na opóźnienie w dostawie komponentów do produkcji

art.nr. P1-S

Produkt na zamówienie, czas oczekiwania 7 dni roboczych