×

Napęd P1 Aqua na 2 osie jak mover Wodoszczelny Łódź MAX

Producent: P1
Kod produktu: P1-STA
12 990,00 zł
Brutto

10560.98 netto

z 1 szt.
Ostatnie sztuki w magazynie

wsparcie klienta
na każdym etapie zamówienia

dostawa
zamówienie wysyłamy w terminie 7 dni roboczych

darmowy zwrot
do 20 dni, zwrot środków w ciągu 24h od otrzymania zwrotu

Napęd P1 Aqua na 2 osie automatyczny jak mover Wodoszczelny do łodzi

Bazując na zwycięskim (test KCK) modelu Automatic, stworzyliśmy jedyny w swoim rodzaju wodoszczelny P1 Mover (model S i STA). Wykonany głownie ze stali nierdzewnej, każdy zestaw poddawany jest specjalnemu procesowi uszczelniania i testowania na przecieki przy ciśnieniu 2m słupa wody (2MPa). Otwiera to całkowicie nowe zastosowania, wliczając przyczepy do wodowania łodzi, przyczepy rolnicze (pracujące w ciężkich warunkach powodujących korozje) itd. Model S (STA) jest naszym okrętem flagowym, gotowym do pracy w najcięższych warunkach.

Napęd do przyczep z przekładnią MAX, o wysokiej mocy z unikalnym wyświetlaczem LCD na pilocie oraz rewolucyjnym systemem LIS. Bazując na ogromnym doświadczeniu Pametu w zakresie projektowania i obróbki, napęd do przyczep P1 to urządzenie, na które składa się sprawdzona przez lata mechaniczna konstrukcja oraz najnowocześniejsze sterowanie elektroniczne. P1 to pierwszy napęd do przyczep oferujący wyświetlacz LCD na pilocie zdalnego sterowania, który informuje o stanie całego systemu. Dotyczy to również naszego rewolucyjnego systemu Informacji o Chwilowej Mocy (LIS), który na bieżąco wyświetla status obciążenia napędu, a niezakłócone działanie pilota możliwe jest dzięki łatwemu doładowywaniu przez gniazdo USB. Wbudowana latarka LED oraz termometr to dodatki, które przydać się mogą w wielu sytuacjach.

Dane techniczne

najwyższy model,
nierdzewny i wodoszczelny,
waga max przyczepy: 2450 kg,
dopuszczalne wzniesienie przy 2450 kg: 15%,
funkcja Turbo: tak,
docisk rolek: Elektryczny,
pobór na czuwaniu: <20mA,
prędkość: 10.5 cm/s (z uwagi na zastosowaną przekładnię MAX),
system ARP: tak,
waga: 34kg,
klasa szczelności: IP67.

Funkcja turbo

Mamy przyjemność poinformować, że teraz wszystkie modele P1 Mover wyposażone są w nową, unikalną funkcję Turbo. Najmocniejszy mover na rynku (zwycięzca testu KCK) stał się jeszcze silniejszy. Zmodyfikowany układ sterowania (wzmocnione komponenty elektroniczne i zoptymalizowane oprogramowanie), pozwala osiągnąć 20% wzrost mocy, przez co Twoja przyczepa pokona dotychczas niepokonane przeszkody. Pomimo ograniczenia czasowego (boost Turbo trwa przez sumaryczne 10s, po czym następuje jego ponowne ładowanie. W czasie ładowania dostępna jest standardowa moc P1, a system schładza się, aby po 100s funkcja Turbo była znów gotowa do użycia). Ta wyjątkowa moc sprawia, że P1 mover po raz kolejny podnosi poprzeczkę wydajności w kategorii moverów 2-silnikowych. P1 Mover poradzi sobie teraz z jeszcze większymi przyczepami, które do tej pory wymagały montażu 2 moverów (układ quad: 4-silnikowy), co zwiększało wagę i cenę systemu 2-krotnie.

Unikalny pilot sterowania

P1 Mover sterowany jest zdalnie za pomocą zaawansowanego pilota. Wyróżnia się przede wszystkim czytelnym i podświetlanym wyświetlaczem LCD, który informuje użytkownika m.in. o:

bieżącym obciążeniu systemu (w %),
aktywności funkcji Turbo,
stanie akumulatora głównego,
przeciążeniu systemu,
zewnętrznej temperaturze.

Do tego jest duża szansa na to, ze komunikaty wyświetlane będą w Twoim ojczystym języku!
(wybór spośród polskiego, angielskiego, duńskiego, niemieckiego, francuskiego i włoskiego). Nasze piloty wyposażone są w baterie – akumulatorki, i mogą być ładowane z każdej standardowej ładowarki USB.

Zwycięzca testu KCK

P1 Mover jest zwycięzcą prestiżowego testu moverów, przeprowadzonego przez magazyn KCK w Holandii. W testach uczestniczyło 15 konkurencyjnych moverów, zamontowanych do identycznych przyczep kempingowych. Wszystkie poddane były szeregowi testów, wliczając podjazd pod góre, jazdę w błocie, jazdę w piasku i żwirze, jazdę po mokrej trawie. Nie spoczywając na laurach, P1 poddany został od tego czasu kilku modyfikacjom zwiększających moc (dodana funkcja Turbo), bezpieczeństwo (nowe samohamowne silniki napędowe), czy poszerzających możliwe zastosowania (wodoszczelna wersja nierdzewna).

Przekładnia MAX

Opcja MAX podnosi moment obrotowy napędu P1 Mover o 18% (jednocześnie obniżając prędkość o 15% – prawa fizyki!) i ma postać zmodyfikowanej przekładni pośredniej.

Z uwagi na duże zainteresowanie klientów montażem opcji MAX do napędów P1 Mover już użytkowanych, informujemy, że od maja 2021, wszystkie modele 2-osiowe posiadają opcję MAX zamontowaną fabrycznie. Ustrzeże to posiadaczy dużych przyczep 2-osiowych przed dodatkowymi kosztami związanymi z “upgrade-em” i pozwoli cieszyć się od razu MAX-ymalną mocą P1 Mover! Możliwy jest również fabryczny montaż do modeli 1-osiowych.

P1 Mover od początku projektowany był z myślą o uzyskaniu maksymalnych możliwości z jednej pary silników napędowych – przez lata uzyskał bardzo dobrą opinię zwłaszcza wśród użytkowników największych przyczep kempingowych oraz przyczep komercyjnych. Jeśli jednak przeciążenie systemu zdarza się Tobie zbyt często i nie będzie przeszkadzać Ci zmniejszona o 15% prędkość (z 12.5 do 10.5 cm/s).

czas oczekiwania ok 30 dni roboczych ze względu na opóźnienie w dostawie komponentów do produkcji

art.nr. P1-STA

Produkt na zamówienie, czas oczekiwania 7 dni roboczych